3 Boyutlu Facebook Zaman Tüneli Kapak Fotoğrafları

3 Boyutlu Zaman Tüneli Kapak Fotoğrafları

23 Nisan 2012
Umut

Çoğu Facebook kullanıcısı tarafından pek sevilmesede kısa zaman sonra tüm facebook profilleri zaman tüneline geçmiş olacak.Geçtiğimiz günlerde zaman tüneli tasarımında profil resmi boyutu biraz daha büyütülmüştü, bu sebeple kapak fotoğraflarımızıda kendi resmimizi kullanmanın bir anlamı kalmadı ancak kapak fotoğraflarında kendi resimlerini kullanan kullanıcılarda var tabiki, kapak fotoğrafı için alternatif arayan kullanıcı sayısı ise oldukça fazla.
 
Bu konuyu Facebook zaman tüneli kapak fotoğraflarına alternatif oluşturmak adına açıyoruz.Aşağıda oldukça güzel tasarımlara sahip birkaç 3 boyutlu kapak fotoğrafı bulunuyor.Resimlerin altında ise sizlere yüzlerce kapak fotoğrafı seçeneği sunmak adına birkaç site listeledik, bu siteler üzerinden facebook hesabınıza bağlanarak kapak fotoğraflarınızı güncelleyebilirsiniz.

 

Office

Rainbow Circle

Muriwai Gannet Colony


Green Planet

Golden Dream Wallpaper

fcoverphotos : Olağanüstü 3 boyutlu zaman tüneli kapak fotoğrafları bulabileceğiniz ender sitelerden bir tanesi.Site üzerinden facebook hesabınıza bağlanarak albüm içerisine resminiz yüklenir.

coverpassion : Birçok eşsiz ve yaratıcı kapak resimleri bulunur.Site içerisinde ki resimler oldukça kalitelidir.3 boyutlu facebook kapak fotoğrafları için bulabileceğiniz en iyi sitelerden biri.Hayal kırıklığına uğramayacağınızdan eminim.

freeprofilcover : 3 boyutlu çarpılmış sayılar, harfler, oklar ve diğer geometrik şekiller gibi ilginç kapak  fotoğrafları içeren nadir sitelerden.

covertimeline : 3 boyutlu zaman tüneli kapak fotoğrafları için oldukça fazla seçenek sunan sitelerden, göz atmanızda fayda var.

facecovers : 3 boyutlu kapak fotoğrafları galerisinde 6 tane resim olmasına rağmen hızla daha fazla seçenek sunmaya devam ediyor, diğer kategorilerde ise oldukça fazla seçenek bulunuyor.

Benzer İçerikler
Yazar Hakkında
İstanbul üniversitesi diş protez teknolojisi öğrenci.Uzun zamandır Html ve Css dillerinde tasarımlar ortaya çıkarmakta ve wordpress yazılımcısı.
Konuya Yapılan Yorumlar


    Kapak Fotoğrafları tarafından 20 Haziran 2012 tarihinde gönderilmiş.

    Paylaşımlar İçin Teşekkürler    […] üzerinde daha öncede farklı bir kategoride 3 boyutlu olarak tasarlanan Facebook kapak fotoğraflarını paylaşttık ama 3 boyutlu bile olsa çokta fark […]