Twitter’da Takip Etmeyenleri Toplu Olarak Silme

Twitter’da Takip Etmeyenleri Toplu Olarak Silme

1

Twitter‘da hergün Trend Topic listesinde karşılıklı takiple ilgili bir etiket bulunuyor, bu etiketle takipçi sayınızı artırabiliyorsunuz, ancak seri şekilde takip ettiğiniz kişilerin bazıları sizi geri takip etmiyor ya da takip eden kişiler kısa zaman sonra sizi takip etmeyi bırakıyor, Twitter üzerinden sizi takip etmeyenleri bulup onları takip etmeyi bırakmanız resmen bir eziyet bu eziyeti ya da uzun süreli bu işgenceyi diyelim zaman açısından biraz daha kısa zamanda yapmanızı sağlayacak bir servisi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Manageflitter.com adresi üzerinden twitter hesabınızla üye olduktan sonra birkaç adımla Twitter‘da sizi takip etmeyenleri toplu olarak takip etmeyi bırakabilirsiniz.Neden bu site derseniz hem ücretsiz paketinde yararlanabilirsiniz hem de diğer siteler gibi profilinizde istenmeyen twetlerle karşılaşmazsınız.

Görselde de gördüğünüz gibi sol menüde yer alan Not Following Back seçeneğine girdiğinizde sizi takip etmeyenleri listeleyebilirsiniz.Listelenen profillerin üst kısmında yazan Fast Select yazısına tıkladığınızda 100 profil listelenecektir, bu profilleri fare yardımıyla seçerek sağ menüde ki Unfollow 100 Selected bağlantısına tıkladığınızda toplu silme işlemi başlayacaktır, 100 sayısı bir örnektir sizin sileceğiniz profil sayısına göre değişiklik gösterebilir.Günlük silme limitiniz sınırlıdır, bu limiti artırmak isterseniz ücretli paket satın alabilirsiniz ya da site üzerinde ki yönlendirmeleri takip ederek günlük limitinizi artırabilirsiniz.Bu yönlendirmeler sitenin twitter profilini takibe alma ya da e-mail abonesi olma gibi basit detaylar.

Manageflitter.com sadece takip etmeyenleri silmeye yarayan bir site değil değişik işlevleride var.Bunlar tweet zamanlama, toplu takip gibi değişik işlevler.

BENZER MAKALELER

1 Yorum

  1. Kullanıcı arama – Tweet RT ve Favorite listeleme ve silme – Unfollower bulma ve silme gibi işlemler için http://followerfilter.com/ sitesini kullanıyorum.Çok yeni olmasına rağmen tıkır tıkır çalışıyor tavsiye ederim.

    Üstelik sizi takip etmeyenleri görmek için giriş yapmanıza dahi gerek yok. Sitenin ana sayfasından Twiter’a giriş yapmadan istediğiniz kullanıcı adını aratıp bilgileri görebilirsiniz.Üstelik sınırsız ve ücretsiz.

Bir Yanıt bırak